Golębniki

MENU

REGAŁ ROZPŁODOWY #1

Regał składający się z 3 gniazd w jednym pionie o wymiarach 1040x600 mm. W regale zamontowane są: kolorowe drzwiczki, listwy spoczynkowe, ruszta powlekane poliuretanem, szuflady do czyszczenia oraz pióro-łapy. Przeznaczony do parowania gołębi oraz wychowywania młodych w zamknięciu.

REGAŁ ROZPŁODOWY #2

Regał składający się z 3 gniazd w jednym pionie o wymiarach o wymiarach 500x650 mm. W regale zamontowane są: ażurowe drzwiczki dwudzielne, listwy spoczynkowe, półki na miskę lęgową, rusztapowlekany poliuretanem, szuflady do czyszczenia oraz pióro-łapy. Zaletą regału jest możliwość przestawienia miski z młodymi na ruszt, gdzie są karmione i ustawienie drugiej miski lęgowej na półce, przy składaniu jaj dzięki czemu zmniejszamy prawdopodobieństwo pobicia jaj, w przypadku pojawienia się obcego samca w gnieździe. Drzwiczki dwudzielne ułatwiają łączenie w pary i zmianę partnerów.

REGAŁ MOTYWACYJNY DLA MŁODYCH

Regał składający się z 6 podwójnych gniazd o wymiarach 520x300 mm. W regale zamontowane są: ruszta powlekane poliuretanem, listwy spoczynkowe, szuflady do czyszczenia, pióro-łapy oraz ruchome, kolorowe przegrody, które umożliwiają zmotywowanie gołębi poprzez wstawienie miski lęgowej.

REGAŁ DLA WDÓW

Regał składający się z 4 gniazd o wymiarach 290x560 mm. W regale zamontowane są: ruszta powlekane poliuretanem, listwy spoczynkowe, szuflady do czyszczenia, pióro-łapy oraz drzwiczki ażurowe, które umożliwiają zamknięcie każdej wdowy osobno bądź zamknięcie całego regału.

REGAŁ DLA WDOWCÓW

Regał składający się z 4 gniazd o wymiarach 420/520x650 mm. W regale zamontowane są: ruszta powlekane poliuretanem, listwy spoczynkowe, szuflady do czyszczenia, pióro-łapy oraz kolorowe drzwiczki obrotowe umożliwiające ustawienie gniazda w 4 różnych pozycjach:
  • I. Cela zamknięta
  • II. Cela otwarta 2/2
  • III. Cela otwarta 1/3
  • IV. Cela otwarta

RUSZT PODŁOWGOWY

Ruszt wykonany z parzonego drewna bukowego w uzgodnionych z klientem wymiarach.

DASZEK DLA GOŁĘBI

Daszek wykonany ze sklejki, parzonego drewna bukowego(listwy spoczynkowej) oraz tylniego trójkąta wzmacniającego.

KOSZ TRANSPORTOWY

Funkcjonalny kosz przeznaczony do transportowania gołębi wykonany z drewna liściastego.